Monday, September 14, 2009

Kalendar Persekolahan Tahun 2010

Kumpulan A
PenggalCuti dan Hari PersekolahanMulaAkhirHari
IHari Persekolahan03.01.201031.01.201021
Hari Persekolahan01.02.201028.02.201020
Hari Persekolahan01.03.201011.03.20109
Cuti Pertengahan Penggal12.03.201020.03.20109
Hari Persekolahan21.03.201031.03.20109
Hari Persekolahan01.04.201029.04.201021
Hari Persekolahan02.05.201031.05.201022
Hari Persekolahan01.06.201003.06.20103
Cuti Pertengahan Tahun04.06.201019.06.201016
IIHari Persekolahan20.06.201030.06.20109
Hari Persekolahan01.07.201029.07.201021
Hari Persekolahan01.08.201031.08.201023
Hari Persekolahan01.09.201002.09.20102
Cuti Pertengahan Tahun03.09.201011.09.20109
Hari Persekolahan12.09.201030.09.201015
Hari Persekolahan03.10.201031.10.201021
Hari Persekolahan01.11.201018.11.201014
Cuti Akhir Tahun19.11.201001.01.201144
Jumlah288
Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am210
Jumlah Hari Cuti Penggal78

Kumpulan B
PenggalCuti dan Hari PersekolahanMulaAkhirHari
IHari Persekolahan04.01.201029.01.201020
Hari Persekolahan01.02.201026.02.201020
Hari Persekolahan01.03.201012.03.201010
Cuti Pertengahan Penggal13.03.201021.03.20109
Hari Persekolahan22.03.201031.03.20108
Hari Persekolahan01.04.201030.04.201022
Hari Persekolahan03.05.201031.05.201021
Hari Persekolahan01.06.201004.06.20104
II
Cuti Pertengahan Tahun05.06.201020.06.201016
Hari Persekolahan21.06.201030.06.20108
Hari Persekolahan01.07.201030.07.201022
Hari Persekolahan02.08.201031.08.201022
Hari Persekolahan01.09.201003.09.20103
Cuti Pertengahan Penggal04.09.201012.09.20109
Hari Persekolahan13.09.201030.09.201014
Hari Persekolahan01.10.201029.10.201021
Hari Persekolahan01.11.201019.11.201015
Cuti Akhir Tahun20.11.201002.01.201144
Jumlah288
Jumlah Hari Persekolahan Termasuk Cuti Am210
Jumlah Hari Cuti Penggal78
Kumpulan AKumpulan B
  • Kedah
  • Kelantan
  • Terengganu
  • Perlis
  • Pulau Pinang
  • Perak
  • Selangor
  • Negeri Sembilan
  • Melaka
  • Johor
  • Pahang
  • Sabah
  • Sarawak
  • Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
  • Wilayah Persekutuan Labuan
  • Wilayah Persekutuan Putrajaya

No comments: